Kredyt 20 tysięcy złotych na 1 rok.

Pożyczka ekspresowa na dowolny cel w Banku Pekao.

Decydując się na kredyt na kwotę 20 tysięcy złotych na okres kredytowania wynoszący 1 rok warto przeanalizować ofertę pożyczki ekspresowej na dowolny cel w Banku Pekao. Do skorzystania z oferty bank wymaga oświadczenia o zarobkach. Możliwa jest wcześniejsza spłata zobowiązania, a wysokość oprocentowania kredytu można negocjować z bankiem. Pożyczka może być przeznaczona na dowolnie wybrany przez nas cel. Maksymalna kwota kredytu to 150 tysięcy złotych. Zobowiązanie można rozłożyć maksymalnie na okres 84 miesięcy. Oprocentowanie nominalne pożyczki ma wartość do 10% w skali roku. Dla naszego kredytu na kwotę 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 1 rok RRSO ma wartość 21,13% w skali roku. Każda z naszych dwunastu rat kredytu będzie po około 1847 złotych. Całkowita kwota jaką spłacimy w banku to 22155 złotych. Suma spłaconych przez nas odsetek wyniesie 1155 złotych, zobacz jak to wygląda w pozostałych bankach na 17bankow.com.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Dobrą ofertę kredytu gotówkowego ma również Bank BGŻ BNP Paribas. Jednym z warunków skorzystania z oferty jest zgoda współmałżonka. Kredytobiorca musi również przedstawić w banku oświadczenie o zarobkach. Kredyt można spłacić przed czasem i podobnie jak w przypadku poprzedniej oferty tutaj również kredytobiorca ma możliwość negocjowania z bankiem oprocentowania. W ofercie tej oprocentowanie nominalne wynosi 6,99% w skali roku, zaś za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję w wysokości 3,9% kwoty kredytu. Maksymalna kwota kredytu to 200 tysięcy złotych, które można spłacać maksymalnie przez okres 120 miesięcy. Dla kredytu na kwotę 20 tysięcy złotych spłacanego przez okres 12 miesięcy RRSO ma wartość 15,49%. Każda z rat miesięcznych będzie po 1800 złotych. Całkowita kwota jaką spłaci kredytobiorca wyniesie 21605 złotych, z czego odsetki wyniosą 797 złotych.

Kredyt gotówkowy mRaty w mBanku.

Kolejna z ofert kredytu gotówkowego należy do mBanku i nosi nazwę mRaty. Jest to oferta o jakiej nie wszyscy słyszeli, a jest naprawdę godna uwagi. Chcąc skorzystać z oferty bank wymaga oświadczenia o zarobkach. Można spłacić zobowiązanie przed czasem bez żadnych konsekwencji jak również można z bankiem negocjować oprocentowanie, które wynosi 9% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu jest równa 6%. Maksymalna kwota kredytu wynosi 20 tysięcy złotych, a maksymalny okres kredytowania 48 miesięcy. Biorąc nasz kredyt na kwotę 20 tysięcy złotych na okres jednego roku RRSO będzie miała wartość 22,10%. Każda z rat jakie będziemy wpłacać do banku będzie po 1854 złote. Całkowita kwota jaką będziemy musieli spłacić będzie równa 22248 złotych. Tytułem odsetek spłacimy łącznie 1048 złotych. Kredyt będzie nas kosztował 2248 złotych. Każda z prezentowanych ofert jest na swój sposób ciekawa i godna uwagi. Najlepsza jest oferta przygotowana przez Bank Pekao, ale dwie kolejne również mają bardzo dogodne warunki kredytowania.