Błędne koło złych długów

Gdy potrzebujesz pieniędzy zła historia kredytowa może działać przeciwko tobie. Świat finansów jest to wielki paradoks: im mniej masz pieniędzy, tym trudniej jest dostać pieniądze. Ale im więcej masz pieniędzy, tym łatwiej jest uzyskać pieniądze. Bardzo dziwne. W rzeczywistości sytuacja nie jest tak dziwna ? a jest wręcz uciążliwa i frustrująca jeśli potrzebujesz pożyczki. Bez względu na to czy potrzebujesz pożyczki na spłatę części rachunków, zakup samochodu, pomoc dla członka rodziny, lub po prostu potrzebujesz dodatkowej gotówki ? jeśli masz złą historię kredytową możesz mieć problem, ale sprawdź http://www.splatka.pl/

Błędne koło złych długów

Błędne koło jest to każda sytuacja, która tylko wydaje się działać dla nas coraz gorzej. Dobrym przykładem jest zachorowanie. Jeśli zachorujesz, to masz mniej siły na to, by zadbać o siebie, co może prowadzić do większej choroby. Jeśli chodzi o kwestię złych długów jest bardzo podobnie do tego. Gdy masz zadłużenia przez dłuższy okres czasu, Twój wynik historii kredytowych zazwyczaj cierpi w wyniku tych działań. Z kolei słaba ocena kredytowa utrudnia kwalifikowanie się do kredytu. Lub, jeśli nie kwalifikujesz się do kredytu, twoja niska ocenę kredytowa może podnieść oprocentowanie i to znacząco. Oznacza to, że jeśli masz wyższe płatności oprocentowania kredytu, będziesz dłużej siedzieć w długach. Cykl powtarza się znowu.

Uzyskanie pożyczki

Czynnikiem numer jeden decydującym w kwalifikacjach do kredytu jest ocena kredytowa. Jeśli masz zły wynik - masz się czym martwić. Jeśli twój wynik jest na średnim poziomie prawdopodobnie kwalifikujesz się do kredytu, ale będziesz musiał płacić wyższe oprocentowanie. I, jeśli Twój wynik jest ok, nie musisz się martwić o możliwość zaciągnięcia kredytu w ogóle. Niefortunny jest fakt, że większość kredytodawców skupia się głównie na zdolności kredytowej przy podejmowaniu decyzji o finansowaniu kredytu.

Twoja ocena kredytowa jest głównym czynnikiem ? wpływa w 99% na podjęcie decyzji przez kredytodawców: Dla większości kredytodawców, ocena kredytowa jest końcem wszystkiego, będzie czynnikiem decydującym o tym, czy kwalifikujesz się do kredytu. Niektórzy kredytodawcy sugerują rozważyć także inne czynniki: około 1% kredytodawców skupia się na dodatkowych czynnikach. Pierwszym krokiem jest szukać kredytodawców, którzy reklamują się, że pracują z osobami o złych punktach kredytowych. Zacznij od przygotowania dokumentów, które pokazują jakiej jesteś zdolności kredytowej: Oczywiście, ci kredytodawcy nie pożyczają pieniędzy każdemu, ale u nich masz jakieś szanse. Będziesz musiał wypełnić jakieś papiery (osobiście lub online). I w wielu przypadkach będą chcieli zobaczyć inne wskaźniki w celu ustalenia, czy jesteś wiarygodny. Przykład: pokażesz że masz pracę, stałe miejsce zamieszkania i tak dalej. Weź pod uwagę te wskazówki przy poszukiwaniu dobrego kredytu nawet jeśli masz dużo złych długów. Kto wie ? być może w końcu uda ci się zamknąć to błędne koło?